plus minus gleich

Viete že...

Traja stroskotanci doplávajú na ostrov. Najprv si myslia, že je opustený, ale potom zistia, že sú na ňom ľudožrúti. Náčelník stroskotancom hovorí:
,,Necháme vás žiť, ale musíte splniť jednu úlohu. Choďte do lesa a prineste 10 kusov z jedného druhu ovocia."
Tak idú do lesa. Príde prvý a nesie jablká. Náčelník hovorí:
,,Tak a teraz si ich napchaj do zadku, ale nemôžeš sa ani smiať, ani plakať." Strčí si prvé a začne plakať. Zjedia ho. Príde druhý a nesie čučoriedky. Dá si prvú, druhú....deviatu a začne sa rehotať. Zjedia ho. Na druhom svete sa pýta prvý druhého:
,,Prečo si sa začal smiať? Veď si mohol žiť."
A druhý na to:
,,Vieš, keď som zbadal toho tretieho ako nesie tie ananásy..."

Tvorba web stránok (e-shop)


Internetová stránka je jedna z najúčinejších prezentácií spoločnosti. Ba priam sa stáva nutnosťou ak chceme aby firma pôsobila seriózne pred potenciálnymi zákazníkmi. Predtým ako klient vyskúša/otestuje váš produkt alebo službu je práve internetová stránka jedným z kľúčových aspektov, ktorý vplýva na očakávania klienta. Aby sme to zjednodušili

Pri pohľade na amatérsku internetovú stránku bude potenciálny zákazník predpokladať to isté aj o vašich službách hoci to vôbec nemusí byť pravda.

Naopak ak narazíte na kvalitne vypracovanú stránku, ktorá na vás vplýva príjemne budete oveľa viac naklonený pre produkt tejto spoločnosti.

Ďalším dôležitým aspektom je vytvoriť reálne očakávania čo v preklade znamená aby reštaurácia typu slovenská koliba nemala internetovú stránku vedenú v hypermodernom štýle

Pre našich klientov máme na výber z viacerých možností tvorby internetovej stránky. Jednou z týchto ponúk je CMS Joomla založené na opensource riešení. V neodbornej reči to znamená, že vaša internetová stránka bude založená na bezplatnom CMS (redakčnom systéme) a platiť budete len za prácu vykonanú v tomto redakčnom systéme. V budúcnosti si môžete sami spravovať túto stránku pomocou mena a hesla, ktoré dostanete od nás. Všeobecne je toto riešenie lacnejšie ako CMS vyvíjáné firmami, ktoré sa internetovými stránkami zaoberajú. Vhodné je najme pre spoločnosti s obmedzeným rozpočtom.

Spolupracujeme taktiež s poprednými programátormi, ktorí sa venujú tvorbe internetových stánok profesionálne, a preto môžeme klientom ponúknuť profesionálne služby v oblasti tvorby stránok. Vlastné CMS v tomto prípade znamená CMS vyvinuté programátormi, ktorí priamo budú vašu stránku vytvárať. Je to redakčný sýstém šitý priamo na mieru potrebám, a preto je drahší ako Joomla riešenie. Treba však podotknúť, že pri tomto riešení internetových stránok sa nemusíte obmedzovať možnosťami redakčného systému ale môžete upustiť uzdu svojej fantázii. Táto možnosť tvorby internetovej stránky prinesie vašej spoločnosti profesionálne pôsobiacu stránku, ktorá obstojí aj pred náročnými užívateľmi.