plus minus gleich

Viete že...

Traja stroskotanci doplávajú na ostrov. Najprv si myslia, že je opustený, ale potom zistia, že sú na ňom ľudožrúti. Náčelník stroskotancom hovorí:
,,Necháme vás žiť, ale musíte splniť jednu úlohu. Choďte do lesa a prineste 10 kusov z jedného druhu ovocia."
Tak idú do lesa. Príde prvý a nesie jablká. Náčelník hovorí:
,,Tak a teraz si ich napchaj do zadku, ale nemôžeš sa ani smiať, ani plakať." Strčí si prvé a začne plakať. Zjedia ho. Príde druhý a nesie čučoriedky. Dá si prvú, druhú....deviatu a začne sa rehotať. Zjedia ho. Na druhom svete sa pýta prvý druhého:
,,Prečo si sa začal smiať? Veď si mohol žiť."
A druhý na to:
,,Vieš, keď som zbadal toho tretieho ako nesie tie ananásy..."

Kompletné riešenia pre SMB


Pokiaľ nie ste fanúšikom IT a nechcete mať žiadne ale žiadne starosti o informačné či kancelárske technológie prenechajte nám vaše starosti a my sa o ne s radosťou postaráme ako o svoje vlastné. Nehanbíme sa za úchylku pre počítače. Stačí aby ste nám povedali ako si predstavujete aby veci fungovali a ak nechcete ani to nemusíte. Sami vám navrhneme model aký bude pre vašu spoločnosť najvhodnejší. Pribalíme niekoľko alternatív a potom už len vybrať.


Modelov fungovania je hneď nielkoľko

  • samostatná jednotka/oddelenie
  • externý zamestnanec
  • outsourcingová spoločnosť

Leaf Point, s.r.o sa vám postará o IT od začiatku fungovania spoločnosti a bude ju sprevádzať počas celého jej rastu.

Vzhľadom na rozsiahlosť nie je možné napísať všetky prípady. Ak sa potrebujete uistiť či to čo potrebujete vykonávame kľudne nás kontaktujte a radi vás o tom uistíme.