plus minus gleich

Viete že...

Traja stroskotanci doplávajú na ostrov. Najprv si myslia, že je opustený, ale potom zistia, že sú na ňom ľudožrúti. Náčelník stroskotancom hovorí:
,,Necháme vás žiť, ale musíte splniť jednu úlohu. Choďte do lesa a prineste 10 kusov z jedného druhu ovocia."
Tak idú do lesa. Príde prvý a nesie jablká. Náčelník hovorí:
,,Tak a teraz si ich napchaj do zadku, ale nemôžeš sa ani smiať, ani plakať." Strčí si prvé a začne plakať. Zjedia ho. Príde druhý a nesie čučoriedky. Dá si prvú, druhú....deviatu a začne sa rehotať. Zjedia ho. Na druhom svete sa pýta prvý druhého:
,,Prečo si sa začal smiať? Veď si mohol žiť."
A druhý na to:
,,Vieš, keď som zbadal toho tretieho ako nesie tie ananásy..."

Kamerové systémy

IP kamera (internet protocol camera) je typ digitálnej video kamery bežne používanej na dohľad, ktorá na rozdiel od analógových kamier (CCTV - closed circuit television) posiela a prijíma dáta cez počítačovú sieť a internet. Ide teda o akési spojenie kamery a PC. Pomocou počítača zabudovaného v IP kamere máme možnosť bez ďalších potrebných zariadení pozerať obraz priamo z kamery či už z lokálnej siete LAN alebo kdekoľvek na svete pomocou internetu.

 

Ponuka IP kamier

Naša spoločnosť ponúka široký výber IP kamier od popredných svetových výrobcov. Máte možnosť si vybrať tak aby kamera splnila nie len vaše technické požiadavky ale aby aj dizajnovo zapadla do prostredia.

 

IP kamery do vnútorného prostredia

 

Kvalitné IP kamery vhodné do každej kancelárie alebo domu. Pomocou PoE technológie nie je potrebné ťahať niekoľko káblov ale stačí len jeden. Navyše WiFi rozhranie kamier vám umožní len zapojiť zariadenie do elektriky a využívať všetky výhody pripojenej IP kamery pomocou bezdrôtového spojenia.

 

IP kamery do vonkajšieho prostredia

 

Pomocou IR prísvitu vedia pracovať aj s 0 lux a viditeľnosťou do 20m. Kryt triedy IP66 zase zaručí dostatočnú odolnosť voči vode, nárazu a prípadnému mechanickému poškodeniu. Na miesta so zvýšeným rizikom útoku na kameru je vhodné inštalovať kamery s krytím AntiVandal.