plus minus gleich

Viete že...

Traja stroskotanci doplávajú na ostrov. Najprv si myslia, že je opustený, ale potom zistia, že sú na ňom ľudožrúti. Náčelník stroskotancom hovorí:
,,Necháme vás žiť, ale musíte splniť jednu úlohu. Choďte do lesa a prineste 10 kusov z jedného druhu ovocia."
Tak idú do lesa. Príde prvý a nesie jablká. Náčelník hovorí:
,,Tak a teraz si ich napchaj do zadku, ale nemôžeš sa ani smiať, ani plakať." Strčí si prvé a začne plakať. Zjedia ho. Príde druhý a nesie čučoriedky. Dá si prvú, druhú....deviatu a začne sa rehotať. Zjedia ho. Na druhom svete sa pýta prvý druhého:
,,Prečo si sa začal smiať? Veď si mohol žiť."
A druhý na to:
,,Vieš, keď som zbadal toho tretieho ako nesie tie ananásy..."

Internetový obchod (e-shop)


Potrebuje vaša firma internetový obchod ale nechcete investovať do drahých riešení, ktorých funkcie by ste aj tak nevyužili? Ponúkame vám skvelé riešenie pre váš internetový obchod. Pomocou Zen Cart e-shopu budú môcť vaši klienti využívať nové služby po veľmi krátkej implementačnej dobe. Váš produkt bude prezentovaný na internete spoľahlivým opensource riešením, na ktortom sa podieľajú programátori z celého sveta.

Internetový obchod vytvorený pomocou Zen Cartu vás bude reprezentovať na profesionálnej úrovni za nízke náklady oproti konkurenčným riešeniam.

Výhodou je už spomenutá krátka doba implementácie, veľmi dobrý pomer ceny a získanej hodnoty a nízka cena. Slabinou e-shopu je nie úplná možnosť prispôsobenia dizajnu. Stále si však môžete vybrať z niekoľko stoviek navrhnutých dizajnov. Náš tím vám veľmi ochotne poradí a celý e-obchod zabezpečí tak aby fungoval bez problémov.


Alternatívou ku Zen Cart e-shopu je profesionálný internetový obchod. Partneri našej spoločnosti sú poprední programátori e-shop riešení na Slovensku a veľmi radi vám poskytnú svoje služby. Pri tomto riešení si príde na svoje aj najnáročnejší zákazník, ktorý chce množstvo dodatočných možností pre svojich zákazníkov.