plus minus gleich

Viete že...

Traja stroskotanci doplávajú na ostrov. Najprv si myslia, že je opustený, ale potom zistia, že sú na ňom ľudožrúti. Náčelník stroskotancom hovorí:
,,Necháme vás žiť, ale musíte splniť jednu úlohu. Choďte do lesa a prineste 10 kusov z jedného druhu ovocia."
Tak idú do lesa. Príde prvý a nesie jablká. Náčelník hovorí:
,,Tak a teraz si ich napchaj do zadku, ale nemôžeš sa ani smiať, ani plakať." Strčí si prvé a začne plakať. Zjedia ho. Príde druhý a nesie čučoriedky. Dá si prvú, druhú....deviatu a začne sa rehotať. Zjedia ho. Na druhom svete sa pýta prvý druhého:
,,Prečo si sa začal smiať? Veď si mohol žiť."
A druhý na to:
,,Vieš, keď som zbadal toho tretieho ako nesie tie ananásy..."

Administrácia PC a servisné zásahy


Každý počítač potrebuje z času na čas pravidelnú údržbu tak ako väčšina vecí, ktoré denne používame. Je to z jednoduchých dôvodov. Prácu na PC si už ani nevieme predstaviť bez internetu. Počas každého hľadania informácií po internetových stránkach sa vám do počítača sťahuje množstvo súborov, ktoré možno už nikdy nebudete potrebovať. Nehovoriac o škodlivom softvéri, ktorý môže neodbornou manipuláciou spôsobiť nemalé problémy. Keby sme detailnejšie rozobrali jednotlivé aspekty práce na počítači bolo by zrejmé, že keď sa o PC nestaráte tak ako je potrebné je len otázkou času kedy sa z rýchlej mašiny stane pomalá „kraksňa“. Samozrejme na to aby ste vôbec mohli nazvať váš počítač pracovnou stanicou je potrebné ho vybaviť pracovným softvérom. Údržbou pracovných staníc minimalizujete riziko vážneho zavírenia PC, spomalenia práce s ním a samozrejme docielite zvýšenie produktivity svojich zamestnancov pomocou pohodlnej práce.

  PC

  • Inštalácia a deinštalácia programov, aktualizácií
  • Zabezpečenie pracovných staníc pred externými hrozbami
  • Minimalizovanie poklesu produktivity práce na PC
  • Nastavenie softvéru potrebného pre optimálnu prácu
  • Ľubovoľné požiadavky zo strany zákazníka (ohľadne PC:)Servisné zásahy sú incidenty vyvolané náhle vzniknutým problémom. Určite poznáte ten problém keď počítač nefunguje tak ako má a vy potrebujete dokončiť prácu na čas. Prípadne vám opäť nejde odoslať/prijať maily kvôli výpadku servera. Pomocou odbornej práce našich technikov vám vieme zaručiť rýchly a spoľahlivý servis. Náš technik vám po dôkladnej analýze určí zdroj závady a ponúkne možnosti na riešenie problémovej situácie.


  • Opravy a nastavenia hardvéru
  • Úprava nesprávne nastaveného softvéru
  • Odstránenie vírusov a iných škodlivých aplikácií
  • Servisné zásahy pre PC, počítačovú sieť, server alebo tlačiareň, tlačiareň
  • Iné opatrenia s vysokou prioritou